Если изображения не видно, обновите страницу

«У світі краси та здорової шкіри!» Ліліанна СИТНИК

5 сентября 2019 года|Просмотров: 244|К списку новостей за 2019-09
«У світі краси та здорової шкіри!» Ліліанна СИТНИК

Тема краси і молодості буде актуальна завжди. Ми намагаємося вести здоровий спосіб життя, влаштовуємо собі різні spa-процедури, відвідуємо косметолога. А ось з цього місця детальніше... Для багатьох слово «косметологія» таїть в собі безліч питань і загадок. Ми поговорили з доктором косметологом-дерматологом Ліліаною Ситник і розібралися, що таке доглядові процедури, чому не варто боятися ін’єкцій і дізналися, чи відвідують кабінет косметолог чоловіки.

Ліліанна, розкажіть, як ви потрапили в світ косметології?

У дерматології-косметології я з 2005 року. У мене є вища медична освіта, але так склалося, що шлях мій був прокладений ретельно і зважено. Після першого року в інтернатурі за спеціальністю терапія я потрапила в фітнес індустрію, де була змушена підписати контракт на 5 років, який не дозволяв мені працювати в інших сферах. Але у долі були свої плани! До мене на заняття ходила жінка, яка була директором компанії «БІОКОН» - це відоме в Україні виробництво косметики. І вона мене запросила стати обличчям компанії. На той момент мені було 24 роки. Після, я ще кілька років пропрацювала в компанії паралельно навчаючись на дерматолога. Я розуміла, що хочу повязати своє професійне життя з естетичною косметологією, дерматологією, і вже через кілька років я відкрила свій кабінет. Зараз я працюю в Києві і практикую в Лондоні, багато навчаюся та підвищую рівень своїх знань.

Розкажіть докладніше. Ви відвідуєте курси з навчання та підвищення кваліфікації в Лондоні?

За минулий рік я більше 5-ти місяців провела в Англії. Це називається стажування. Для мене це велика честь, що я можу переймати досвід європейських лікарів! Косметологія розвивається з величезною швидкістю, щоб бути успішним і пропонувати пацієнтам найсучасніші методики і процедури, лікар просто зобовязаний постійно вчитися.

Лілілана, розкажіть про спектр ваших естетичних послуг.

На першій консультації з пацієнтом ми визначаємо комплекс необхідних процедур і складаємо б’юті-програму. Перш за все обговорюємо важливість роботи на 3-х різних рівнях: якість шкіри, об’єми та тіні, мімічні зморшки. Якість шкіри - це те, що говорить про догляд та образ життя пацієнта. Адже шкіра повинна бути здорова, а здорова шкіра - гладка, зволожена, без ознак запалення, пігментацїї, телеагієктазій (судинної сітки), без глибоких зморшок та ознак фотопошкодження. Щоб отримати яскравий колір обличчя та контролювати пори, пацієнтам важливо регулярно виконувати комплекс оновлюючих процедур - професійний детокс-догляд та пілінги, апаратні та лазерні процедури, користуватися спеціальними домашніми засобами та захистом від сонця. У всіх людей, рано чи пізно, трапляються гравітаційні зміни обличчя, тому потрібні процедури, які уповільнюють опускання обличчя і гравітацію - це регулярні лімфодренажні процедури, мікрострумова терапія, процедури радіохвильового ліфтингу та ліфтингу сфокусованим ультразвуком (HIFU lifting), яка віддаляє операційне втручання. Також, обсяги обличчя змінюють наповнювачі – філлери або нітьовий ліфтинг. Звичайно, при грамотному використанні. Для пацієнтів з проблемою мімічних зморшок ми пропонуємо нейропептид - ботулотоксін, який тимчасово, на кілька місяців, призупиняє нервово-мязову передачу і не дозволяє мязам активно скорочуватися. Ботулінотерапія не так впливає на якість шкіри, проте за допомогою невеликих ювелірних доз ми можемо зменшити жирність шкіри, прояви акне і зробити чудовий Full face lifting. Спектр послуг дуже великий, але кожному пацієнту ми підбираємо індивідуальний цикл лікування.

Кожна жінка хоче бути молодою і красивою завжди. В якому віці і з яких процедур потрібно починати візити до косметолога? Що потрібно робити, щоб продовжити свою молодість?

По-перше, звертатися до лікаря-дерматолога потрібно в юному віці підліткам, які вже мають проблеми або схильність до проблемної шкіри. По-друге, для профілактики вікових змін я рекомендую з 23-25 років відвідувати косметолога, з ціллю зволоження шкіри. Тобто, слідкувати за станом своєї шкіри потрібно завжди. Все в руках жінки! Для мене перше правило - не змінювати людину, а підкреслити її родзинку та зберегти індивідуальність! Так як я часто перебуваю в Європі, я намагаюся переймати їхній смак. Вони ніколи не хочуть бачити нерухомі або неприродні обличчя. Отже, для кожного пацієнта я створюю комплекс процедур, які ми підбираємо на консультації. Щоб продовжити та зберегти свою молодість – потрібно регулярно відвідувати косметолога та дотримуватися правильного домашнього догляду. Адже ми не намагаємось всі виглядати на 18, але на 10,15, а то і 20 років молодше – так. І це реально.

Як ви вважаєте, чоловіки сьогодні повинні стежити за собою, користуватися косметичною продукцією і процедурами?

Сьогодні чоловіки великі молодці! Вони почали цікавитися питанням збереження молодості і користуються найбільш ефективними процедурами. Для чоловіків важливий реальний результат і вони більш слухняні пацієнти, тому що менш емоційні, ніж жінки. Найактуальніші процедури для них це - корекція вікових змін. Приємно відзначити, що в Україну стали приїжджати іноземні громадяни, щоб отримати обємний комплекс естетичних процедур. Найчастіше - це шліфування, корекція зморшок, обємне моделювання та навіть нітьовий ліфтинг. Також процедури для поліпшення якості шкіри і очищення, чоловіки люблять не менше, ніж жінки, особливо якщо вони приємні і безболісні.

Скажіть, яку пораду по догляду за собою ви можете дати молодим 20-річним дівчатам. З чого їм потрібно починати догляд за собою?

Я дуже прошу молоденьких дівчаток (від 20 до 30 років) НЕ намагатися кинутися у вир косметології і взяти від неї все відразу. Важливо почати відвідувати лікаря косметолога з метою регулярного зволоження і правильного вибору засобів домашнього догляду або лікування шкіри, при необхідності. Головне - зробити все вчасно!

Що значить «доглядові» процедури? Що входить в це поняття?

Догляд - це комплексне поняття. Глибоке очищення шкіри, лікування, регулярний лімфдренаж, зволоження - це професійний косметологічний догляд. Вже потім ін’єкції, які додають пікантності в зовнішність людини, вишенька на торті, скажімо так. Однак зараз існує поняття «бьютіфікація» - в цьому випадку ми можемо не займатися профілактичними процедурами, а відразу гармонізувати зовнішність за допомогою інєкцій, якщо є таке побажання пацієнта. Інструментів для цього існує безліч, а техніки та майстерність - це вже безцінний досвід лікаря.

Ми не намагаємось всі виглядати на 18, але на 10,15, а то і 20 років молодше – так. І це реально!

02/09/2019 16:53

Оригинал материала читайте на сайте http://gossip.im/persona/748-u-svt-krasi-ta-zdorovyi-shkri-llanna-sitnik.html